درباره ما

سابقه فعالیت شرکت یکسان آریان خودرو (سهامی خاص) در صنعت خودرو به دهه 1340 و زمانیکه مرحوم محمد یکه فلاح اقدام به تاسیس اتول باشی به عنوان نمایندگی فروش، تعمیر، خدمات پس از فروش و لوازم یدکی ایران ناسیونال نمود، برمی‌گردد. خودروی پیکان، اولین محصول ایران ناسیونال است که در نمایندگی‌های اتول باشی عرضه می‌شد.

اتول باشی از سال 1376 اقدام به راه اندازی نمایندگی محصولات دوو در کنار نمایندگی ایران ناسیونال در خیابان تهران‌نو در شهر تهران در فضایی به مساحت 1000 متر مربع کرد و در سال 1377 شرکت “اتول باشی” به مجرب‌ترین و مدرن‌ترین نمایندگی خدمات پس از فروش تبدیل شد. مدیریت نمایندگی از سال 1378 درصدد ایجاد یک واحد تولیدی قطعات خودرو با هدف تولید بدنه خودروهای دوو نمود و در همین زمینه اقدام به افتتاح “شرکت تعاونی چکاد صنعت فلاح” در شهرک صنعتی نورین شهرستان ابهر و با دید اشتغال‌زایی در منطقه و صرفه‌جویی ارزی در صنعت خودروسازی، فعالیت خود را آغاز نمود.

با آغاز به کار واحد تحقیق و توسعه در مهرماه 1398 پروژه طراحی خودرو شروع شده و طبق برنامه‌ریزی‌ها انتظار می رود که طراحی و توسعه محصول طی سه سال آینده انجام شود.